Home

credit ipotecar bucătărie undeva latvijas kauss regbijā 7 Drifting ignora lotus

No Livonijas līdz Japānai - Sporto

Latvijas kauss regbijā-7 tiks izspēlēts nedēļas nogalē Upesciemā – Regbijs  – Sportacentrs.com
Latvijas kauss regbijā-7 tiks izspēlēts nedēļas nogalē Upesciemā – Regbijs – Sportacentrs.com

Miesnieki» izcīna Latvijas kausu regbijā-7 / Raksts

RK Jūrmala - Latvijas kausā regbijā 7 “Halipapa/Jūrmala” trešie Ceturtdien,  4. maijā, Baldones stadionā notika šīs sezonas pirmais lielais regbija 7  turnīrs – Latvijas atklātā kausa izcīņa. Sacensību finālā gan spēkiem  mērojās “
RK Jūrmala - Latvijas kausā regbijā 7 “Halipapa/Jūrmala” trešie Ceturtdien, 4. maijā, Baldones stadionā notika šīs sezonas pirmais lielais regbija 7 turnīrs – Latvijas atklātā kausa izcīņa. Sacensību finālā gan spēkiem mērojās “

LSPA rugby ladies (@LSPArugby) / Twitter

Latvian Rugby (@LatviaRugby) / Twitter

Latvijas čempionāts regbijā-7 / 30.05.2021 / Raksts / LTV.LV

Mazā dalībnieku skaita dēļ atcelts Latvijas kauss regbijā - DELFI

Pierīgas klubu pārstāvētā Latvijas regbija-7 izlase startēs Eiropas  trofejas divīzijas čempionātā
Pierīgas klubu pārstāvētā Latvijas regbija-7 izlase startēs Eiropas trofejas divīzijas čempionātā

STATS serviss'' nosargā Latvijas kausu regbijā 7 – Regbijs –  Sportacentrs.com
STATS serviss'' nosargā Latvijas kausu regbijā 7 – Regbijs – Sportacentrs.com

Pasaules kauss regbijā — Vikipēdija

Beverīna/Fēnikss" ierindojas 2.vietā Latvijas kausā regbijā 7 - Valmieras  Ziņas
Beverīna/Fēnikss" ierindojas 2.vietā Latvijas kausā regbijā 7 - Valmieras Ziņas

lspa_livonia_rugby_ladies Instagram profile with posts and stories -  Picuki.com
lspa_livonia_rugby_ladies Instagram profile with posts and stories - Picuki.com

Latvijas kausu regbijā 7 izcīna "LDE/Miesnieki" – Regbijs – Sportacentrs.com

Latvian Rugby Federation - Regbija kluba ''Miesnieki'' komanda ''STATS  serviss'' sestdien, 7. maijā Upesciemā uzvarēja Latvijas čempionāta pirmajā  no trim posmiem regbijā 7. Jau trešdien ''STATS serviss'' turpat Upesciemā  uzvarēja Latvijas kausa
Latvian Rugby Federation - Regbija kluba ''Miesnieki'' komanda ''STATS serviss'' sestdien, 7. maijā Upesciemā uzvarēja Latvijas čempionāta pirmajā no trim posmiem regbijā 7. Jau trešdien ''STATS serviss'' turpat Upesciemā uzvarēja Latvijas kausa