Ziua Copilului Mahala goliciune moteru begimas 10 km laikas Morgă minuțios ocazional

Būna ir taip: škotės lengvaatletės rekordas neįskaitytas dėl per trumpo  stadiono takelio - LRT
Būna ir taip: škotės lengvaatletės rekordas neįskaitytas dėl per trumpo stadiono takelio - LRT

10 km bėgimą Vilniuje laimėjo D. Lobačevskė ir J. Beržanskis - DELFI Sportas

Bėgimo varžybose Klaipėdoje Ž. Balčiūnaitė lenkė ir moteris, ir vyrus -  DELFI Sportas
Bėgimo varžybose Klaipėdoje Ž. Balčiūnaitė lenkė ir moteris, ir vyrus - DELFI Sportas

Lietuvos šimtmečiui skirtą 100 km bėgimą laimėjo R. Seitkalijevas |  Sportland Magazine
Lietuvos šimtmečiui skirtą 100 km bėgimą laimėjo R. Seitkalijevas | Sportland Magazine

Ilgų distancijų bėgimas priklausomybių specialistei padeda atstatyti vidinę  pusiausvyrą - Alytaus laikas
Ilgų distancijų bėgimas priklausomybių specialistei padeda atstatyti vidinę pusiausvyrą - Alytaus laikas

Galiu net aš: pirmieji 10 km gyvenime, arba Įveikti save – nuostabus  jausmas | Sportas | 15min.lt
Galiu net aš: pirmieji 10 km gyvenime, arba Įveikti save – nuostabus jausmas | Sportas | 15min.lt

Kaip pasiruošti 5 km bėgimo distancijai per 10 dienų? | Gyvenimas | 15min.lt

Nuostatai | Moterų bėgimas rugpjūčio 14 dieną!

Moterų bėgimas - Iki moterų bėgimo liko mėnuo! 📣🤩 Ar jau pasiruošei 5 km  bėgimui? 💪 Visos iki vienos treniruotės vertos šios finišo akimirkos. 🙏  👉Skubėk registruotis: http://www.moterubegimas.lt/entry/ | Facebook
Moterų bėgimas - Iki moterų bėgimo liko mėnuo! 📣🤩 Ar jau pasiruošei 5 km bėgimui? 💪 Visos iki vienos treniruotės vertos šios finišo akimirkos. 🙏 👉Skubėk registruotis: http://www.moterubegimas.lt/entry/ | Facebook

Jubiliejinį Vilniaus bėgimą laimėjo V. Dopolskas ir L. Petkevičienė - DELFI  Sportas
Jubiliejinį Vilniaus bėgimą laimėjo V. Dopolskas ir L. Petkevičienė - DELFI Sportas

Olimpinė dienos 5 km bėgimą laimėjo Kinderis ir Serapinaitė, 10 km  nuotolyje triumfavo mėgėjai - DELFI Sportas
Olimpinė dienos 5 km bėgimą laimėjo Kinderis ir Serapinaitė, 10 km nuotolyje triumfavo mėgėjai - DELFI Sportas

5 km bėgimas už Lietuvą Stavangeryje | Facebook

100 km bėgimas

Gimus dukrai bėgioti pradėjusi Akmanavičiūtė po metų laimėjo maratoną, o  vėliau pagerino 100 km rekordą - LRT
Gimus dukrai bėgioti pradėjusi Akmanavičiūtė po metų laimėjo maratoną, o vėliau pagerino 100 km rekordą - LRT

Prie „Ąžuolyno bėgimo“ starto linijos stojo ir olimpiečiai, ir  pradedantieji - DELFI Sportas
Prie „Ąžuolyno bėgimo“ starto linijos stojo ir olimpiečiai, ir pradedantieji - DELFI Sportas

Šeštadienį Vingio parke - Moterų bėgimas (bus eismo ribojimų) -  MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis
Šeštadienį Vingio parke - Moterų bėgimas (bus eismo ribojimų) - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Olimpinės dienos bėgimuose – saldus revanšas - LTOK

Lietuvos maratono metai – rezultatai geri, tačiau iki rekordų dar toli |  Sportas | 15min.lt
Lietuvos maratono metai – rezultatai geri, tačiau iki rekordų dar toli | Sportas | 15min.lt

Kaip pasiruošti savo pirmajam 10-ies kilometrų bėgimui? | Blog 4F

Bėkime
Bėkime

Rožinis bėgimas prieš krūties vėžį sugrįžta: Laisvės alėjoje startuos  šimtai bėgikų - Sportas.info
Rožinis bėgimas prieš krūties vėžį sugrįžta: Laisvės alėjoje startuos šimtai bėgikų - Sportas.info